Logo leczeniewdomu.pl
PARTNERZY PORTALU:
Miło Cię widzieć, Dzisiaj jest sobota - 2 marzec 2024

 

Tematyka serwisu obejmuje przewlekłe schorzenia i długoterminową opiekę nad chorym. Pacjent i opiekun znajdą tu również przydatne wskazówki dotyczące pielęgnacji i codziennego życia z chorobą.

 

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

PARTNER SERWISU: 


 

Wyspecjalizowany serwis dedykowany personelowi medycznemu, lekarzom, pielęgniarkom, fizjoterapeutom. Źródło rzetelnej wiedzy medycznej m.in. na temat wentylacji mechanicznej, żywienia dojelitowego.

 

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

CHOROBY

 

Serwis poświęcony chorobom, w przebiegu których konieczne bywa leczenie domowym respiratorem: m.in chorób nerwowo-mięśniowych (takich jak: SLA, SMA, DMD), chorób obturacyjnych płuc (np. POChP, mukowiscydoza), innych zaburzeń powodujących przewlekłą niewydolność oddechową (kyfoskolioza, stan po resekcji płuc).

 

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Serwis zawierający przydatne informacje o sprzęcie używanym zarówno przy leczeniu respiratorem, jak i szeroko pojętej opiece nad pacjentem przewlekle chorym. To też miejsce, gdzie piszemy o historii (np. pierwszych respiratorach) i nowinkach, które na rynek medyczny dopiero wchodzą.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pacjent i jego bliscy oraz opiekunowie mierzą się w chorobie z niełatwymi emocjami. Wierzymy, że profesjonalny serwis psychologiczy pomoże im w ich rozpoznaniu i oswojeniu. Zawarte w tej sekcji portalu teksty powstały we współpracy z psychologami.

 

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

PARTNER SERWISU: 


 

Serwis zawierający informacje o ulgach, przepisach regulujących wsparcie dla chorych, opiekunów, osób z niepełnosprawnościami, zmianach w prawie, a także najważniejszych prawach pacjenta.

 

WIĘCEJ WIADOMOŚCI