Logo leczeniewdomu.pl
PARTNERZY PORTALU:
Miło Cię widzieć, Dzisiaj jest wtorek - 16 kwiecień 2024

Kontakt

Redakcja leczeniewdomu.pl:

ul. Jana Matejki 74/9
87-100 Toruń, Polska

+48 792 294 949
redakcja@leczeniewdomu.pl

leczeniewdomu.pl to serwis internetowy o tematyce medycznej. Każdego dnia odwiedzają go pacjenci, opiekunowie, lekarze, pielęgniarki oraz osoby zainteresowane zdrowym trybem życia. W ocenie użytkowników serwis jest przyjazny, co pozwala w bardzo łatwy i przejrzysty sposób nawigować po witrynie.

Eksperckość na wielu poziomach

Portal zawiera treści dotyczące profilaktyki, metod leczenia, chorób, sprzętu medycznego, dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. Artykuły tworzą dziennikarze zajmujący się tematyką zdrowotną. Materiały publikowane w portalu konsultowane są z wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach. Dzięki temu leczeniewdomu.pl postrzegany jest jako produkt ekspercki. Portal wyróżniają dwa dedykowane serwisy medyczne: o wentylacji domowej i żywieniu dojelitowym. To pierwsze w Polsce źródła informacyjne stworzone z myślą o pacjentach, opiekunach i personelu medycznym.

Zaangażowana społeczność

Użytkownicy portalu leczeniewdomu.pl mogą w sposób bezpośredni współtworzyć publikowane artykuły. Udostępnione narzędzia pozwalają na kontakt z personelem medycznym i ekspertami z różnych dziedzin. Aktywna społeczność komentująca, oceniająca publikowane treści i dzieląca się swoimi doświadczeniami to ważny element serwisu. Wartość merytoryczną portalu doceniają również algorytmy Google, które eksponują w wynikach treści o wysokiej jakości. leczeniewdomu.pl wyróżniają naturalnie wypozycjonowane artykuły – zweryfikowane przez ekspertów.

Nasi redaktorzy

dr. n. med. Zbigniew Szkulmowski

dr. n. med. Zbigniew Szkulmowski

Przewodniczący Rady Programowej

lek. med. Waldemar Cyrankiewicz

lek. med. Waldemar Cyrankiewicz

Członek Rady Programowej

Monika Rydlewska

Monika Rydlewska

Sekretarz redakcji

Mateusz Szkulmowski

Mateusz Szkulmowski

Dział prawny

Marek Witkowski

Marek Witkowski

Dział marketingu