Partnerzy portalu:
Poniedziałek: 22 lipca 2024

Podczas szkolenia wykład "Zastosowania wentylacji nieinwazyjnej w codziennej praktyce" wygłosi dr Zbigniew Szkulmowski z Bydgoszczy

Monika Rydlewska

Uwaga! Zebranie szkoleniowo-naukowe Świętokrzyskiego Oddziału PTAiIT odwołane

W piątek (27 września) w sali wykładowej Świętokrzyskiej Izby Lekarskiej w Kielcach miało się odbyć zebranie szkoleniowo-naukowe organizowane przez Świętokrzyski Oddział Polskiego Związku Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz bydgoski Ośrodek Wentylacji Domowej. Z przyczyn losowych wydarzenie zostało odwołane. Nowy termin wkrótce 

W piątek (27 września) popołudniu w siedzibie Świętokrzyskiej Izby Lekarskiej przy alei Jerzego Popiełuszki w Kielcach planowano zebranie szkoleniowo-naukowe. W programie przewidziano wykład dr. n. med. Zbigniewa Szkulmowskiego z Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Jurasza w Bydgoszczy, a także Ośrodka Wentylacji Domowej w Bydgoszczy. Wystąpienie miało dotyczyć: „Zastosowania wentylacji nieinwazyjnej w codziennej praktyce”. Po części teoretycznej – wykładzie bydgoskiego specjalisty, organizatorzy przewidzieli warsztaty praktyczne, podczas których między innymi będzie można obejrzeć i poznać działanie sprzętu używanego przy nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej chorych.

Niestety, z przykrością informujemy, że z przyczyn losowych zaplanowane na dziś wykład i szkolenie odbędą się w innym terminie. O nowej dacie poinformujemy po uzgodnieniu ze Świętokrzyskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Cię zainteresował, to bądź na bieżąco i dołącz do grona obserwujących nasze profile społecznościowe.

Zapisz się do newslettera

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o nowych publikacjach - zapisz się do naszego newslettera.

Najważniejsze
informacje i porady
w podcastowej pigułce!