Partnerzy portalu:
Czwartek: 20 czerwca 2024

Spotkanie przeznaczone jest dla opiekunów i dzieci powyżej 1 roku życia, które osiągnęły możliwość samodzielnego siedzenia i silniejszych, a diagnozę otrzymali w roku 2019 i 2020/ fot. Pixabay

Monika Rydlewska

Wydarzenie: Warsztaty dla nowo zdiagnozowanych dzieci z SMA powyżej roku – NOWY TERMIN

W związku z sytuacją epidemiologiczną Fundacja SMA podjęła trudną decyzję o zmianie terminu warsztatów dla nowo zdiagnozowanych dzieci, które miały się odbyć w listopadzie w Zabajce.

Nowy termin jest dosyć odległy.  Myślimy, że już dla nas wszystkich bezpieczny. Spotkamy się 31 maja do 3 czerwca 2021 r.

Tym razem spotkanie przeznaczone jest dla opiekunów i dzieci powyżej 1 roku życia, które osiągnęły możliwość samodzielnego siedzenia i silniejsze, a diagnozę otrzymali w roku 2019 i 2020.

Udział w warsztatach jest nieodpłatny dla chorych na SMA, jednego opiekuna a także dla rodzeństwa do 3 roku życia. Drugi opiekun i dzieci powyżej 12 roku koszt noclegu to 90 zł. Natomiast dziecko powyżej 3 roku nocleg 60 zł. Obiad to koszt 17 zł.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną dopełnimy wszelkich starań, aby warsztaty były bezpieczne. Liczba miejsc jest przez to niestety ograniczona. Ważna jest również kolejność zgłoszeń. Jeżeli zostaną wolne miejsca,  w warsztatach mogą wziąć udział rodziny z dziećmi z diagnozą z roku 2018.

Warsztaty odbędą się w HIPOMEDICAL 2 OŚRODEK REHABILITACJI DZIECI „ZABAJKA 2″ w Złotowie, ul. Widokowa 1.

Rodziny, które zgłosiły się na termin listopadowy prosimy o potwierdzenie udziału w innym terminie. A zainteresowane kolejne rodziny prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem poczty email: zanetta.hoepfner@fsma.pl.

Fundacja SMA

Źródła:
  1. https://www.fsma.pl/2020/10/warsztaty-dla-nowo-zdiagnozowanych-dzieci-z-sma-powyzej-roku-nowy-termin/

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Cię zainteresował, to bądź na bieżąco i dołącz do grona obserwujących nasze profile społecznościowe. Obserwuj Facebook, Obserwuj Instagram.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Cię zainteresował, to bądź na bieżąco i dołącz do grona obserwujących nasze profile społecznościowe.

Zapisz się do newslettera

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o nowych publikacjach - zapisz się do naszego newslettera.

Najważniejsze
informacje i porady
w podcastowej pigułce!