Kolejne wzmocnienie reprezentacji Polski Amp Futbol przed przyszłorocznymi mistrzostwami Europy w Krakowie. Partnerem gospodarzy turnieju została Poczta Polska.


Kolejna wielka marka obdarzyła zaufaniem polskich piłkarzy. Do ampfutbolowej rodziny dołączyła Poczta Polska, która od dawna wspiera osoby z niepełnosprawnościami.

Dzięki współpracy możemy spodziewać się wielu ciekawych akcji promocyjnych w placówkach pocztowych w całym kraju.
Bardzo się cieszę, że tak duża firma jak Poczta Polska dołączyła do grona Partnerów naszej reprezentacji. Liczę, że dzięki wspólnym akcjom promocyjnym zyskamy jeszcze więcej kibiców. I zapełnimy stadiony na ampfutbolowych meczach, chociażby podczas EURO 2020 w Krakowie – mówi Mateusz Widłak, prezes Amp Futbol Polska.
Dla Poczty Polskiej wsparcie ampfutbolowej reprezentacji było naturalnym krokiem, ponieważ od lat wspiera ludzi z niepełnosprawnością.

Cieszę się, że zostaliśmy partnerem polskiej Reprezentacji Amp Futbol

Poczta Polska jest zaangażowana w aktywizację społeczną osób z niepełnosprawnościami. Nasze wydawnictwa filatelistyczne popularyzują ideę sportu paraolimpijskiego oraz Olimpiady Specjalne. Ponadto zwiększamy zatrudnienie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. A także proponujemy specjalne udogodnienia dla klientów o szczególnych potrzebach. Cieszę się, że zostaliśmy partnerem polskiej Reprezentacji Amp Futbol, życzymy wielu sukcesów sportowych i radości z osiąganych wyników – mówi Przemysław Sypniewski, prezes Zarządu Poczty Polskiej.
Przy wsparciu nowego partnera reprezentacja Polski rozegrała 8 czerwca kolejny mecz towarzyski. Na stadionie Prądniczanki Kraków rywalami trzeciej drużyny ostatnich mistrzostw Europy będą Irlandczycy. 22 czerwca w Rzepinie Polacy spotkają się zaś z Belgią. Będzie to kolejny etap przygotowań Biało-czerwonych do walki o medale podczas EURO 2020.

Czym jest ampfutbol? Wszystkiego dowiecie się z filmu, który powstał przed Mundialem 2018.

Źródła:
  1. https://media.poczta-polska.pl/pr/443458/poczta-polska-partnerem-reprezentacji-polski-amp-futbol

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Cię zainteresował, to bądź na bieżąco i dołącz do grona obserwujących nasze profile społecznościowe. Obserwuj Facebook, Obserwuj Instagram.

 

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o nowych publikacjach - zapisz się do naszego newslettera.