Partnerzy portalu:
Poniedziałek: 22 lipca 2024

Milena Oleksińska/ fot. Radochna Smigielska Photography

Monika Rydlewska

Milena Oleksińska twarzą Handi Life Sport

Milena Oleksińska, od urodzenia chorująca na rozszczep kręgosłupa, została oficjalną “twarzą” promocji duńskiej firmy “Handi Life Sport” – znanego w Polsce producenta sprzętu do bocci.


Ciepłe, roześmiane oczy i szeroki uśmiech Mileny Oleksińskiej już niedługo zobaczy cały sportowy światek bocci. Wszystko dlatego, że Milena została właśnie oficjalną “twarzą” promocji duńskiej firmy “Handi Life Sport” – znanego w Polsce producenta sprzętu używanego w tej dyscyplinie sportu.

Pasjonuje się fotografią, muzyką…

Milena od urodzenia choruje na przepuklinę oponowo-rdzeniową w okolicy lędźwiowej. Popularniejsza nazwa tego schorzenia to rozszczep kręgosłupa. – Od dziecka przeszłam kilka operacji, po których mój stan troszkę się poprawił. Jestem pogodną i wesołą dziewczyną, która pragnie normalnie żyć i cieszyć się codziennymi chwilami. Moją pasją jest fotografowanie. Fotografia pozwala mi na uchwycenie pięknych chwil nie tylko moich, ale najbliższych mi osób. Daję im radość spełniając przy okazji siebie. Również muzyka dla oznacza dla mnie miłość do świata, do ludzi i do dźwięków budujących wnętrze człowieka, łączących cały zróżnicowany świat. Bo kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje – mówi o sobie.

…a także sportem

Milena Oleksińska to również utytułowana sportsmenka. Od 2012 roku trenuje paraolimpijską dyscyplinę boccia. Jest zawodniczą Startu Zielona Góra. – Razem z moimi kolegami z klubu odnosimy sukcesy sportowe. Jestem zdania, że sport ćwiczy charakter oraz po części ukierunkowuje nas. Stajemy się wytrwalsi oraz odporniejsi na stres – tak mówi o swojej działalności sportowej.
Zdjęcia, które już wkrótce obiegną cały światek bocci wykonała Radochna Śmigielska z „Radochna Smigielska Photography”.

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Cię zainteresował, to bądź na bieżąco i dołącz do grona obserwujących nasze profile społecznościowe. Obserwuj Facebook, Obserwuj Instagram.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Cię zainteresował, to bądź na bieżąco i dołącz do grona obserwujących nasze profile społecznościowe.

Zapisz się do newslettera

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o nowych publikacjach - zapisz się do naszego newslettera.

Najważniejsze
informacje i porady
w podcastowej pigułce!