Świętujemy pierwsze urodziny. To moment pierwszych podsumowań, pierwszych wniosków, wspólnego celebrowani sukcesów. Aktualna sytuacja w Polsce i na świecie nie pozwala nam tego zrobić w czasie i formie, które zaplanowaliśmy. Uznaliśmy jednak, że nie pozwolimy, by ten dzień przeszedł bez echa.

Gdy powoływaliśmy do życia portal medyczny Leczenie w domu chcieliśmy stworzyć miejsce w sieci dedykowane Osobom z przewlekłą niewydolnością oddechową, ich Opiekunom oraz Personelowi Medycznemu, który się nimi zajmuje.

Byliśmy pierwszym portalem medycznym zajmującym się dostarczaniem rzetelnej wiedzy o:

  • wentylacji domowej
  • leczeniu respiratorem
  • opiece nad wentylowanym pacjentem.

Zaczynaliśmy więc doskonale wiedząc, do kogo chcemy dotrzeć z naszymi materiałami. Państwa zainteresowanie naszym projektem – choć się go spodziewaliśmy – i tak nas jednak zaskoczyło. Szybko okazało się bowiem, że nasz pierwotny pomysł na portal ewoluuje w kierunku wskazywanym przez Państwa.

Dziś portal medyczny Leczenie w domu to nie jeden, a pięć serwisów medycznych. Dostarczamy Czytelnikom rzetelną wiedzę z dziedzin:

  • wentylacja domowa
  • żywienie dojelitowe
  • fizjoterapia
  • neurologopedia
  • diabetologia.

Serwisy medyczne, które uruchomiliśmy przez ostatni rok to bezpośrednia odpowiedź na sygnały, które odbieraliśmy od Państwa: naszych Czytelników, Sympatyków, Przyjaciół.

Za wszystko – dziękujemy!

Dziękujemy, bo to dzięki Wam staliśmy się miejscem w sieci dla Pacjentów i ich Opiekunów, Personelu Medycznego: Lekarzy, Pielęgniarzy i Pielęgniarek, Fizjoterapeutów.

Dziękujemy za okazane wsparcie i zaufanie licznym organizacjom pacjenckim: fundacjom i stowarzyszeniom, które zdecydowały się z nami współpracować i zapraszać nas do współtworzenia organizowanych wydarzeń.

Za wspólny rok dziękujemy jednak przede wszystkim naszym nieocenionym Czytelnikom.

Aktualna sytuacja nie pozwala nam na wspólne świętowanie pierwszego roku naszej działalności. Nie uściśniemy sobie rąk, nie zjemy razem tortu. Żeby ten dzień nie umknął jednak pamięci i nie przeszedł bez echa, przygotowaliśmy dla Was nową odsłonę portalu. Zapraszamy – zobaczcie co u nas nowego.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Cię zainteresował, to bądź na bieżąco i dołącz do grona obserwujących nasze profile społecznościowe. Obserwuj Facebook, Obserwuj Instagram.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o nowych publikacjach - zapisz się do naszego newslettera.