Partnerzy portalu:
Poniedziałek: 22 lipca 2024

Termin zgłoszenia prac na konkurs organizowany przez PTSR upływa z końcem czerwca/ fot. Pixabay

Monika Rydlewska

Konkurs PTSR: SM. Więzi, kontakty, relacje

„SM. Więzi, kontakty, relacje” – pod takim hasłem PTSR organizuje konkurs w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej „SyMfonia Serc”. Do końca czerwca można nadsyłać prace poetyckie a także fotograficzne.

W tym roku hasło konkursu brzmi „SM. Więzi, kontakty, relacje”. Tradycyjnie już, hasło przewodnie konkursu nawiązuje do tego, pod którym będzie przebiegał Światowy Dzień SM.
– Serdecznie zapraszamy, aby zinterpretować hasło w formie wiersza lub zdjęcia i podzielić się z nami efektem – zachęcają organizatorzy, czyli Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego. Konkurs jest dedykowany amatorom.

– Do udziału w konkursach zapraszamy osoby chore, niepełnosprawne, a także ich Rodziny i Przyjaciół – dodaje PTSR.

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie prac w terminie do 30 czerwca 2020 r.

Jury konkursowe PTSR przyzna nagrody za najlepsze prace

O wyborze zwycięzców zadecyduje jury konkursowe. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody. Przewidziano także  wyróżnienia.
Warunki konkursów zawarto w poszczególnych Regulaminach, które są dostępne na stronach internetowych Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, działające na rzecz osób chorych na SM w Polsce. Wszelkie pytania prosimy kierować do Magdaleny Konopki pod numery tel. (22) 258 71 75, 535 533 238 a także adres mailowy: m.konopka@ptsr.org.pl.

Źródła:
  1. https://www.ptsr.org.pl/sm_wiezi_kontakty_relacje__konkurs.html

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Cię zainteresował, to bądź na bieżąco i dołącz do grona obserwujących nasze profile społecznościowe. Obserwuj Facebook, Obserwuj Instagram.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Cię zainteresował, to bądź na bieżąco i dołącz do grona obserwujących nasze profile społecznościowe.

Zapisz się do newslettera

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o nowych publikacjach - zapisz się do naszego newslettera.

Najważniejsze
informacje i porady
w podcastowej pigułce!