Partnerzy portalu:
Poniedziałek: 22 lipca 2024

Wszystkie uzyskane dzięki piernikowej akcji pieniądze posłużą realizacji celów statutowych Fundacji SMA/ fot. Pixabay

Monika Rydlewska

Fundacja SMA: I poniosła nas MAGIA PIERNIKÓW…

Fundacja SMA podsumowała akcję Handmade for Hope, w ramach której podopieczni fundacji pod okiem opiekunów tworzyli przepiękne pierniki, które następnie drogą licytacji trafiały do domów amatorów słodkości. Poniżej cytujemy wpis podsumowujący tegoroczną edycję akcji.

Drodzy Przyjaciele Fundacji SMA,

zakończyliśmy licytacje w ramach akcji MAGIA PIERNIKÓW Handmade for Hope 2020. Zrobiliśmy podsumowanie wszystkich aukcji trwających od 25 listopada do 15 grudnia. Z radością dzielimy się z Wami ich wspaniałym wynikiem!

Tym razem, dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu, udało nam się zebrać kwotę 9 119,66 zł. Wszystkie darowizny przekazane zostały na cele statutowe Fundacji SMA.

To nie była zwykła akcja.

Po raz pierwszy zaangażowaliśmy Was a także Waszych bliskich do wspólnego wypiekania i dekorowania świątecznych pierników. I choć COVID-19 pokrzyżował nam plany, udało nam się działać razem online! Nie odbyły się zaplanowane lokalnie spotkania integracyjne Rodzin SMA i wielkie wspólne pieczenie. Na bieżąco otrzymywaliśmy Wasze wesołe relacje, zdjęcia i filmiki, jako dowód na to, że, choć w rożnych częściach Polski, wciąż jesteśmy RAZEM! Widok uśmiechniętych buź naszych dzieci, pochłoniętych pracą małych a także dużych cukierników, to najcenniejszy prezent jaki otrzymaliśmy. Zostanie z nami na zawsze! Wierzymy, że piernikowa akcja wniosła do Waszych domów odrobinę radości a także przedświątecznej magii. Była odskocznią w tym niełatwym czasie izolacji i niepewności związanej z pandemią.

Dziękujemy również za ogromne wsparcie wolontariuszek, Cynthii Dzik (mama Antosi) i Ani Olszewskiej (mama Michała) oraz Dorocie Stępień-Werwińskiej (mama Alicji i Dominiki), które podjęły się koordynacji nad aukcjami. Podziwiamy Wasze zaangażowanie i nieustającą motywację. Wierzymy, że przed nami jeszcze wiele edycji Handmade for Hope zakończonych podobnym sukcesem!

Pragniemy Was zapewnić, że zebrane środki pomogą Fundacji SMA zorganizować zaplanowane na przyszły rok wydarzenia dla chorych na SMA i ich rodzin. W najbliższym czasie podzielimy się z Wami naszymi licznymi działaniami, pomysłami i planami!

Bądźcie z nami! Razem pokonamy rdzeniowy zanik mięśni.

Źródła:
  1. https://www.fsma.pl/2020/12/i-poniosla-nas-magia-piernikow-podsumowanie-xii-edycji-handmade-for-hope/

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Cię zainteresował, to bądź na bieżąco i dołącz do grona obserwujących nasze profile społecznościowe. Obserwuj Facebook, Obserwuj Instagram.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Cię zainteresował, to bądź na bieżąco i dołącz do grona obserwujących nasze profile społecznościowe.

Zapisz się do newslettera

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o nowych publikacjach - zapisz się do naszego newslettera.

Najważniejsze
informacje i porady
w podcastowej pigułce!